Co je Kreativní prostor

24. února 2012 v 13:54 | <"))<

Co to vlastně je, ten Kreativní prostor??

"Kreativní prostor je místo, kde můžete navrhnout Vaše ilustrace pro Howrse"

Znamená to, že můžete navrhnout, vytvořit, nakreslit svůj vlastní obrázek a nabídnout ho do hry jako jedno ze zbarvení pro Zlaté jablko nebo Heliův paprsek. Každý takový obrázek musí ale nejprve projít systémem schvalování a hlasování a až poté, pokud uspěje, bude zveřejněn, jeho autor odměněn tučnou odměnou a ostatní hráči jej budou moci použít pro své koníky nebo jako krajiny na pozadí. Kreativní prostor je ve všech verzích (v naší české i ve všech zahraničních) stejný, ilustrace jsou tudíž od autorů různých národností a i tu vaši mohou použít jiní hráči v cizině.Celá účast v Kreativním prostoru (dále jen KP) má ovšem svá přísná pravidla a podmínky!


Základními požadavky pro účast v KP je:
  • 150 odsloužených dnů (počet dnů, ve kterých jste se přihlásili do hry)
  • 5 bodů karmy (pokud porušujete pravidla, body karmy vám byly odebrány a máte pouze 4 a méně, do KP přispívat nemůžete)
  • Vytvoření VLASTNÍ ilustrace!!! Každému, kdo ilustraci ukradl, zkopíroval nebo pouze přetvořil jinou již existující ilustraci, je zamezen přístup k Černé perle.


S nastudováním všech základních pravidel můžete začít nejlépe přímo v Nápovědě.
Najdete zde např. jak probíhá schvalování a hlasování, jaké jsou odměny, kolik zbarvení určitého typu je každý měsíc zveřejněno a další užitečnosti.

howrse.cz
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama