Krajiny

Kruhy na vodě

12. května 2013 v 21:23 | Jordi
Mám tady pro vás malý návod na to jak udělat kruhy na vodní hladině, které vytvoří například ryba nebo předmět hozený do vody.
Tutorial-vodopády

9. dubna 2013 v 8:55 | Jasper.19

Žádali jste si tutorial na vodopád. Není to nic těžkého, když víte, jaké fígle použít pro hezký vzhled ;)Kameny - pískovce

4. března 2013 v 19:22 | Jordi
Série: Kameny - pískovce
Dnes jsem si pro vás připravila pokračování série kamenů. Mám pro vás dvě ukázky pískovců.

Kameny - žulovité

3. března 2013 v 23:25 | Jordi
Série: Kameny - žula nebo podobně strukturované kameny.
Dnes mám pro vás krátký návod jak nakreslit kámen se strukturou žuly.
Základní krajinkové prvky-slunce

20. února 2013 v 9:13 | Jasper.19

Připravila jsem pro vás tutoriál na slunce, jak jej známe. Ve třech fázích jeho "života". Chci tím říci, že v tomto tutoriálu naleznete jak na východ, poledne a západ slunce.Další krajinkové prvky:

Základní krajinkové prvky-kmen stromu

20. února 2013 v 9:12 | Jasper.19

Rozhodla jsem se udělat nový tutoriál na kmen stromu. Za prvé proto, že starý byl velmi prťavý a nešlo z něj pomalu nic poznat, za druhé proto, že se můj způsob kreslení kmenů změnil. Užijte si to :D


Další krajinkové prvky:

Krystaly

19. února 2013 v 22:14 | Gipsí
Mám tu pro vás tutoriál na krystaly, jak jste si přáli :)
Hodí se zejména do různých jeskyní, ale můžete je pochopitelně zakomponovat i do jiných krajinek, záleží na fantazii a vašich dovednostech. jelikož už je tutoriál trochu složitejší, doporučuji Vám už trochu program (Photoshop) znát a mít odzkoušené různé funkce, jak co pracuje atp. Výsledek ale stojí za to.

Tak hodně štěstí a zábavy s vašimi krystálky.

Lehký tutoriál na hlínu

19. února 2013 v 16:12 | Gipsí
Ahoj. Připravila jsem si pro Vás lehký tutoriál na hlínu. může se Vám při tvorbě krajin velmi hodit, ať už jako samostatná zem, nebo v kombinaci s trávou (jako můžete vidět vlevo na avataru). Hlína bývá docela oříškem a na internetu na ní existuje spousta návodů, ale většina je jich od ,,poloprofesionálů" a běžní kreslíři návod třeba nedokáží napodobit tak dobře. Proto jsem vymyslela postup, který by měl zvládnout každý - není těžký a výsledek vypadá celkem pěkně.

Postup je určen pro Adobe Photoshop (konkrétně nejlépe funguje v CS4), postup v jiných programech nebo verzích možná bude jiný nebo neproveditelný.

Základní krajinkové prvky-klidná vodní hladina

6. února 2013 v 14:28 | Jasper.19

Tento lehoučký tutoriál jsem vyrobila pro ty, kteří kreslí zatím myší. Je přeložen z jiného tutoriálu a částečně vylepšen. Netuším, zda to bude fungovat i v gimpu.


Další krajinkové prvky:

Návod na mráčky

30. ledna 2013 v 18:57 | Jumper18
Dalším problematickým krajinkovým prvkem jsou mraky, pojďte se podívat jak na to :)

Jak na vodu - lehký návod

30. ledna 2013 v 18:36 | Jumper18
Připravila jsem si pro vás 2 tutoriály, jeden je na mráčky, druhý na vodu. Je to hlavně pro začátečníky! Na rybník vybarvený plechovkou a rozmazaný všude okolo se už nedalo dívat, takže doufám, že tohle bude alespoň pro pár z vás užitečné :)

Jak na krajinku

25. června 2012 v 21:17 | Kačenka Kabrňáková
V tomto článku ukážu svůj postup krajinek. :)
 
 

Reklama