Nohy a kopyta

Odznaky na nohou

14. května 2013 v 10:00 | Gipsí
Měla jsem dnes dost času, proto jsem udělala ještě přehled odznaků na nohou, které kůň může mít. Nedělala jsem žádné šílené variace ani vzácnosti, myslím, že bohatě postačí zhruba deset různých typů odznaků, které se vyskytují nejčastěji.

Kopyta

2. března 2013 v 20:20 | Gipsí
Dneska jsem se vrhla na tutoriál na kopyta :) Pro někoho hračka, pro někoho nepřekonatelný problém. Nejsem na ně nijak zvláštní expert, ale myslím,ž e by tento tutoriál mohl ukázat poměrně snadnou a rychlou cestu ke kopytům, které zbytek výtvoru rozhodně nebudou hyzdit ;)

Tutoriál jsem dělala černobílý, protože koníka tvořím grayscale metodou, ale taková kopyta se dají nakreslit i barevně (na stíny nevezmete tmavě šedou, ale tmavou barvu, jakou používáte, to samé se světlejší barvou na odlesky, která je zde světle šedá).

Nohy koně

30. ledna 2013 v 15:08 | Toffe
Tak aby byl taky tutoriál na nohy, které spoustě lidí dělají problémy :-) Nic extra, ale doufám že alespoň trochu pomůže. Budu se snažit používat pojmy kterým budou snad všichni rozumět, snad se to povede. Taky chci říct, že mé nákresy jsou jen schématické, spíš pro představu....

 
 

Reklama
Reklama