Různé články

Problém v kvalitě ilustrace? Návod jak se tomu vyvarovat :)

6. května 2013 v 15:35 | Jumper18
Problém v kvalitě ilustrace? Tak tuto větu nechce na howrse vidět u vlastní ilustrace nikdo z nás.. Návod jak se tomuto problému vyhnout najdete v tomto článku :)

Marmma Stables

13. dubna 2013 v 20:19 | Jasper.19
Zdravím všechny, kteří se rádi starají o své virtuální koně.
Hrajete hru Howrse?
Pak je tato stránka skvělým zpestřením!!

Abych vám blíže přiblížila danou situaci, hráčka, známá na Howrse jako Kačenka Kabrňáková společně s hráčkou Bughs a v neposlední řadě také se mnou, Jasper.19, vytvořila speciální blog pro všechny, kteří rádi hrají hry o koních.

O co se jedná?
Tato virtuální stáj je obdobně jako Howrse zaměřena na koně různých plemen. V čem je tedy rozdíl? Všechny ilustrace jsme kreslily my tři, své koně můžete vybavit nejrůznějšími doplňky a vybavením do závodů či na pastvinu.
Vyhráváte trofeje, pracujete jako stájníci, veterináři a další. Ale ne jako na Howrse. Své znalosti musíte prokázat v sérii otázek a poté svou funkci vykonávat, abyste dostali zaplaceno.

Ale dost už vyprávění, MARMMA STABLES již otevřelo své brány! Už máme přes 60 hráčů, další možná přibereme, ale možná taky ne :D

Jaký článek by jste zde uvítali? ANKETA

7. února 2013 v 22:30 | Jumper18
Rozhodla jsem se napsat nový článek, námětů mám ale tolik, že nevím pro jaké téma se rozhodnout nejdříve. Uvítali by jste základní vysvětlení práce v gimpu, nebo podrobný návod na stínování koně? Co vám dělá problém? Nechám výběr na vás, ať si v anketě zvolíte téma, které pro vás bude nejvíce užitečné, případně napíšete své vlastní nápady do komentářů pod článkem. Proto prosím, hlasujte. Dělám to pro vás :)

Když chcete začít kreslit...

31. ledna 2013 v 14:11 | Gipsí
Ahoj :)
Vítám Vás u prvního článku, který si zde na blogu můžete u mě přečíst. Jelikož často narážím na dotazy, co je vlastně lepší do KP kreslit, napadlo mě, že ybch mohla sepsat menší ,,seznam" pro a proti jak krajinek, tak koníků. Třeba Vám to při výběru vašeho ,,zmaěření" v něčem pomůže. Pokusím se Vám teď vysvětlit všechno v jednotlivých bodech zaměřených na různé aspekty výběru. Pojďme na to ;)

Tablet - otázky a odpovědi

26. října 2012 v 0:09 | Tereska
Ještě jednou ke grafickým tabletům. V komentářích pod článkem se objevilo pár otázek, které by bylo dobré objasnit.Grafický tablet

10. září 2012 v 14:07 | Tereska

Co to je a jak funguje grafický tablet, jaké typy tabletů existují a jak si případně vybrat ten pravý. Nabízím vám alespoň stručný rozcestník v moři tabletů, které jsou pro mnohé jistě velkou neznámou :)


Digitální kresba

20. března 2012 v 12:38 | Tereska

Digitální kresba - víte vůbec, co to vlastně je?

DŮLEŽITÉ!!! Setkávám se s tím, že asi ne úplně každému je zcela jasné, co to vlastně je digitálně vytvořená kresba (kreslená v PC) a jak vzniká. Takže malé objasnění...

Učíme se kreslit - Knihy a učebnice

5. března 2012 v 12:49 | Tereska

Několik knižních tipů

Pokud se učíte kreslit anebo kreslíte a chcete se něčemu přiučit nebo se v nějakém směru zdokonalit, je rozhodně dobrou volbou pořídit si nějakou tu chytrou knížku.
 
 

Reklama
Reklama